Albumbemutató - A CL beszámolója 4. album
Biztosan emlékeztek arra, hogy nemrég Beyoncé, a legjobb támogatóinak tartott egy albumbemutató összejövetelt. A JustJared küldöttjének beszámolóját el is olvashattuk. Nos, azon a rendezvényen részt vett még a ConcreteLoop egyik munkatársa is, aki szintén írt élményeiről, értékelte a dalokat. Ezt hoztam most el (magyarul) így megkésve, de mivel most jelent meg a hivatalos dal lista, úgy éreztem, már tényleg itt az ideje. 5 dalt hallgattak meg. Összevetve a két beszámolót, néhányat most már sikerült címhez is párosítani!
1. A dal közép-tempójú. A vokál hangos mindegyik dalban. Sok Beyoncé rajongó ismerte ezt a számot, mert egy részlet nem rég megjelent belőle. Beyoncé elmondta, hogy ez volt Julez kedvenc dala, és Fela Kuti ihlette a munkát. >> End Of Time (4/5)
2. Egy újabb közép-tempójú ballada. Beyoncé a következőket énekli: “You don’t deserve my tears,” “Thank God you blew it,” “Sucks to be you right now”. Minket kicsit az “Irreplaceable"-ra emlékeztetett, de végeredményben jó volt a dal. Beyoncé megosztotta velünk, hogy BabyFace írta a dalt, és Beyoncé azt is bevallotta, hogy nagyon elérzékenyült a stúdióban, felvétel közben. >> Best Thing I Never Had(3/5)
3. A haramdik dal, amit lejátszottak nekünk, egy újabb ballada szerű dal volt. Nagyon szomorkás, és sötét egy kis rock és soul beütéssel. Volt egy rész, amikor a gitár szóló helyett, hangjával utánozta a dallamot. Nagyon jó rész. Beyoncé elmondta, hogy Jeff Bhasker dalszerzővel dolgozott együtt a dalon, és hogy azok a rock koncertek ihlették, amiken múlt nyáron megfordult. >> I Care (4/5)
4. Ez a dal nagyon érdekes volt számunkra. Beyoncé maga mondta, hogy úgy érezte magát, mint egy őrült tudós, a stúdióban, miközben ezt a dalt felvették, mert olyan 6 számból lett összegyúrva. A szám lassan kezdődik, aztán reggae hangzásba fordul. Igazán electro, és dance alapú. Nagyszerű nyárra. A szobában mindenki táncolt az ütemre, Beyoncé-t is beleértve. Beyoncé azt mondta, Jay-nek is tetszett a szám. (5/5)
5. Ez az érzelgős dal volt messze a legjobb mind az öt közül, amiket hallhattunk. Beyoncé a szerelméről énekel “Don’t know much about guns but I’ve been shot by you.” . Az ének nagyon erős benne, és Beyoncé tökéletes benne. Miközben hallgattuk a dalt, ő lefordította fejét, mintha könnyeit akarná elrejteni. Megkérdeztük, hogyan énekli fel az ilyen balladákat a stúdióban, mert nagyon átjönnek az érzelmei, és azt mondta, néha nagyon elveszik bennük. >> 1+1 (5/5)
Forrás: CL
|